Loading...

Türkiye’de mobilya dekorasyon sektöründe temeli, 1968 yılına dayanan Adnan Bostan Mobilya olarak, klasik tarzda özel tasarım ev ve ofis mobilyaları üretimi ve satışı yapmaktayız.

Dekorasyonu tamamlayan klasik unsurlar, duvar kaplaması, ahşap parke, yüzde yüz klasik ahşap mutfaklara kadar uzanan geniş ürün yelpazemiz ile, özel tasarım mobilyadaki, farklılığımızı ortaya koymaktayız.

İstanbul’da, 10 bin m2 kapalı alanı bulunan fabrikamızda eşine pek rastlanmayan entegre sistemde, koleksiyon ve dekorasyonlarımızın üretimini, büyük bir gururla sunarak, hizmet vermekteyiz.

Bunun yanı sıra , müşterilerimiz için ; iç mimari, danışmanlık, inşaat tadilat ve projelendirme hizmeti dahil olmak üzere, yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce projeyi başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

Yurt içi, yurt dışı merkez ofis ve mağazalarımızda, kalite odaklı çalışan profesyonel ekibimiz eşliğinde, en iyi hizmeti vermeyi sağlamaktayız.

Adnan Bostan Mobilya; hayal dünyanızın kapılarını açarak, yaşamınızı renklendirecek, insan doğasına uygun ve estetik, doğal cazibe unsuru ürünleriyle, sizi baştan çıkarıcak bir klasik…

44 Yıllık bilgi birikimi ve tecrübe ile; tasarımlarımızda, el işçiliğini ve ahşabı büyük bir ustalıkla buluşturuyoruz. Sonraki kuşaklara da aktarılabilecek, doğal ve konforlu nesnel tasarımlara imzamızı atıyoruz.

Ekibimiz

Adnan BOSTAN
Yönetim Kurulu Başkanı
Melih İPEKÇİLER
Yönetim Kurulu Üyesi
Mesut EKİCİ
Yönetim Kurulu Üyesi
İlhan KAYA
Genel Müdür
Ali BAYRAKTAR
Muhasebe Müdürü
Vildan UYGUR
Satın Alma & Planlama
Dilek Pınar BULGAN
İç Mimar
Mahmut Takiyeddin BEHİRİ
İç Mimar & Tasarım
Halit ŞAHİNOĞLU
Export Departmanı
Sinan ERSOY
Export Departmanı
Yusupov DONIYOR
Export Departman

Amacımız

insanların içinde bulunmaktan keyif alacağı mekânları onlara hazırlamak. Bu ana fikir çerçevesinde, sizlerin içinde var olan, beğeninizle şekillenmiş ve uzman kadromuzun yönlendirmesiyle sonuçlanan size uygun tasarımlarla, özel bir yol izliyoruz.