HAKKIMIZDA

Adnan Bostan Furniture

about us
"1968 yılında küçük bir marangoz atölyesinde el zanaatlarına olan tutkumuz ile klasik tarzda mobilya tasarlamaya başladık."

Hayalimiz, ilk günden itibaren; unutulmaya yüz tutmuş olan oymacılık, kündekari, varak, marküteri sanatlarının değerini gelecek nesillere aktarmaktır.

Bu tutku ile çıktığımız yolda yıllar içinde amatör ruhumuzu kaybetmeden mükemmellik arayışımız hep sürmüştür.

Geçmişin bilgeliğini, bugünün bilenini ve geleceğin öngörüsünü tasarımlarımıza yansıtarak, İstanbul Altınşehir’de 10.000 metrekarelik entegre fabrikamızda üretime ve müşterilerimizi ağırladığımız showroom’umuz ile yola devam etmekteyiz.

Tasarım ekibimiz ve yetenekli mimar kadromuzla;

Yurt içi ve yurt dışı, dünyanın her noktasında ev, ofis, otel, restoran, hastane alanlarını projelendirerek mekanların kendine özgü ruhuna hitap edecek ve o mekanın ruhunu kemale erdirecek tüm detayları çözümlemekteyiz.

Formun fonksiyondan doğduğunu ve esas olanın insan ergonomisi olduğunu göz önünde bulundurarak tasarımlarımıza yön vermekteyiz.

Kullandığımız malzemelerin kalitesi, ustalarımızın zanaatkarlığı, mobilyalarımızın ihtişamı tüm canlılara ve çevreye verdiğimiz değerden gelmektedir.

Müşterilerimizin bizi tercih etme sebepleri; önceliğimizin onları dinlemek, anlamak, tanımak ve onların hayatlarına uygun projeler tasarlıyor olmamızdır.

Her yeni projede aynı şevk ve tutku ile çalışmamız Dünya Mobilya sektöründe itibar kazanmış olmamızın ve başarımızın sırrıdır.Kişisel Verileri Aydınlatma Metni
Veri Sahibi Bilgi Edinme Başvuru Formu
Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası